2014.05.06 - Zaproszenie do udziału w rozeznaniu rynku dot. zorganizowania i przeprowadzenia kursu dla uczestnika projektu „Nowe możliwości

W związku z zamiarem udzielenia zamówienia publicznego w przedmiocie zorganizowania kursów zawodowych w ramach realizowanego przez Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. z siedzibą w Oświęcimiu projektu pn. „Nowe możliwości” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2 Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie; w celu ustalenia szacunkowej wartości zamówienia zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na świadczenie usług szkoleniowych określonych w niżej wskazanym przedmiocie zamówienia.

 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych. Informacja ta ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy nt. kosztów zorganizowania i przeprowadzenia niżej wskazanego kursu.
 

1. Zamawiający:
Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp.z o.o.
ul. Unii Europejskiej 10, 32-600 Oświęcim.

 


2. Opis przedmiotu zamówienia:
Na przedmiot zamówienia składa się kurs „Pielęgnacja i projektowanie ogrodów”, który z założenia ma przyczynić się do doskonalenia lub zdobycia nowych preferencji i kwalifikacji zawodowych uczestników projektu pod nazwą „Nowe możliwości” zgodnie z aktualnymi wymogami rynku pracy. Poniżej przedstawiamy dokładny opis przedmiotu zamówienia.

 

Zaproszenie_do_udziału_w_rozeznaniu_cenowym_usług_szkoleniowych_PPO  >> pobierz plik

 

 

3. Oferta dot. szacowania kosztów poszczególnych kursów i szkoleń powinna zawierać wypełniony formularz ofertowy (załącznik nr 1).

 

załącznik_nr_1_do_zaproszenia_-_formularz_ofertowy_PPO  >> pobierz plik

 

 

4. Ofertę można przesłać do dnia 08.05.2014r. godz. 12:00 :
a) mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
b) faksem na numer 33 844 73 45
c) pocztą na adres Zamawiającego: Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o., ul. Unii Europejskiej 10, 32-600 Oświęcim.
d) doręczyć osobiście do siedziby Zamawiającego

 


5. W przypadku pytań prosimy o kontakt: Anna Zaremba, nr tel.: 33 844 73 44/ 33 876 28 14.