Czas na biznes! Fundusze Europejskie wsparciem dla rozpoczynających działalność gospodarczą

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej, z terenu powiatu chrzanowskiego i oświęcimskiego, zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego można będzie dowiedzieć się o możliwościach pozyskania Funduszy Europejskich na ten cel.

Spotkanie organizowane jest w dniu 20 czerwca 2012 roku, w godzinach 10.00 – 14.00, w Oświęcimiu, w siedzibie Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej (CBMZ), przy ul. Unii Europejskiej 10.
 
Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z ofertą programów, które umożliwiają zdobycie środków na otwarcie firmy, ze szczególnym uwzględnieniem działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013 (PO KL). Spotkanie pozwoli także jego uczestnikom na szczegółowe poznanie projektu „Czas na biznes” realizowanego w ramach działania 6.2 PO KL przez CBMZ w Oświęcimiu, w tym uzyskanie informacji na temat:

  • celu i założeń projektu,

  • rodzajów wsparcia,

  • zasad rekrutacji,

  • trybu otrzymania, wykorzystania i rozliczenia dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej,

  • prawidłowego przygotowania formularza rekrutacyjnego.

Podczas spotkania zaprezentują się również instytucje (organizatorzy), które świadczą usługi konsultacyjne i doradcze dla osób zainteresowanych pozyskaniem Funduszy Europejskich.


Organizatorem spotkania jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie we współpracy z Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej oraz Regionalnym Ośrodkiem Europejskiego Funduszu Społecznego w Oświęcimiu.


Rekrutację na spotkanie prowadzi CBMZ. Zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 33 844 73 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba uczestników spotkania jest ograniczona (45 miejsc). O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Program spotkania: pobierz

Szczegółowe informacje dotyczące pozyskania dofinansowania z funduszy unijnych można uzyskać również w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce, których lokalizacje i dane teleadresowe znaleźć można w zakładce Punkty Informacyjne na stronie www.fundusze.malopolska.pl 

Informacje nt. projektu „Czas na biznes” można znaleźć na stronie internetowej www.kwalifikacje.eu lub kontaktując się z biurem realizatora projektu.