Droga do rozwoju inwestycji w Małopolsce

Jak połączyć formułę partnerstwa publiczno-prywatnego z wykorzystaniem Funduszy Europejskich? Czy PPP może być skutecznym środkiem do pobudzenia inwestycji w regionach? Na te i inne pytania odpowiedzą uczestnicy konferencji Patrząc w przyszłość – partnerstwo publiczno-prywatne perspektywą rozwoju regionalnego przy wykorzystaniu Funduszy Europejskich, która odbędzie się w Krakowie 30 maja br. w godz. 10.00-15.00 w Muzeum Lotnictwa Polskiego przy Al. Jana Pawła II 39.

Celem konferencji jest zaprezentowanie praktycznych aspektów działania w ramach PPP oraz omówienie przykładów ciekawych inwestycji realizowanych w warunkach polskich. Spotkanie będzie także okazją do debaty na temat specyfiki współpracy pomiędzy sektorem publicznym i prywatnym w naszym kraju. Przedsięwzięcie adresowane jest do małopolskich jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorców i innych podmiotów zainteresowanych prowadzeniem inwestycji w formule PPP.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego zamieszczonego na stronie konferencji: www.fundusze.malopolska.pl/konferencjappp Dodatkowe informacje dostępne pod numerami telefonu:

12 29 90 772 lub 12 29 90 708.