Małopolska - przemiana! Sukcesy wdrażania Funduszy Europejskich w Małopolsce.

Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza do obejrzenia wystawy „Małopolska- przemiana! Sukcesy wdrażania Funduszy Europejskich w Małopolsce”. Pierwsza odsłona wystawy będzie miała miejsce już 26 maja w Chrzanowie – mieście aktywnie i skutecznie pozyskującym środki unijne.

Wystawa prezentuje najciekawsze projekty z województwa małopolskiego, które otrzymały dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej. Każdy mieszkaniec i turysta będzie mógł obejrzeć i ocenić zachodzące w Małopolsce zmiany, które przyczyniają się do jej kompleksowego rozwoju społeczno-gospodarczego, poprawy jakości życia mieszkańców obszarów wiejskich i wzrostu poziomu zatrudnienia w regionie.

Wybrane projekty prezentowane będą z podziałem na powiaty na podświetlanych totemach, co umożliwi oglądanie wystawy  również w godzinach wieczornych. Totemy usytuowane będą na mapie Małopolski.

Wystawa prezentowana będzie w 15 miejscowościach Małopolski! Od 26 maja do 1 czerwca zapraszamy do Chrzanowa na plac 1000-lecia. Od 2 czerwca zapraszamy  na Rynek do Limanowej, od 12 czerwca na Aleję 1000-lecia do Nowego Targu, od 19 czerwca na Równię Krupową do Zakopanego i od 26 czerwca na Rynek do Gorlic. W lipcu wystawę można będzie oglądać w Myślenicach, Brzesku i w Dąbrowie Tarnowskiej, a w sierpniu w Tarnowie, Krakowie i Nowym Sączu. We wrześniu ekspozycja będzie gościć w Krynicy – Zdroju podczas XXII Forum Ekonomicznego, następnie w Miechowie, Oświęcimiu i Olkuszu.

Źródło: http://www.fundusze.malopolska.pl