2017.10.27 - Polsko-Niemieckie Spotkania B2B dla branży IT/ICT/Industry 4.0

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców z branży ICT/IT, sektora przemysłowego oraz przedstawicieli branż zainteresowanych procesami „digital transformation” i „przemysłem 4.0” do udziału w spotkaniach biznesowych oraz business speed-dating, które odbędą się w dniach 16 i 17 listopada 2017 r. w Warszawie. Wydarzenie organizowane jest przez SIBB e.V. oraz Berlin Partner w ramach Enterprise Europe Network.

W delegacji udział weźmie 14 firm z branży IT / ICT / Digital Transformation / Industry 4.0 oraz  przedstawiciele Targów Berlińskich (Messe Berlin) i organizacji Berlin Partner. Porftolio firm, z pełnym opisem ofert oraz zapotrzebowań znajdą Państwo tutaj. Spotkania B2B odbędą się w ramach trzech tematycznie profilowanych wydarzeń i będą niepowtarzalną okazją do nawiązania współpracy z niemieckimi partnerami:
  •  WARSAW INDUSTRY WEEK– spotkanie biznesowe organizowane 16.11.17 (czwartek 11:00 -13:00) w Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się i utworzenie profilu na stronie spotkania. Wiodącą tematyką spotkania będzie transformacja produkcji w obszarze „Przemysł 4.0” w Polsce i Niemczech, dlatego spotkania B2B są idealne dla firm aktywnych w następujących sektorach: maszyny i narzędzia / automatyka i robotyka / inżynieria 4.0 i instrumenty przemysłu 4.0 / analiza danych big data oraz technologie „machine learning” / internet rzeczy (IoT) / oraz rozwiązania IT dla powyższych sektorów
  • THE HEART – wieczorem 16.11.17 (godzina 18-22) zapraszamy na Business Meet Up oraz giełdę kooperacji wraz z kolacją do siedziby The Heart w WarsawSpire. Niemieckie firmy poszukują dystrybutorów na polskim rynku oraz partnerów do rozwoju kontaktów biznesowych - zainteresowanych udziałem w spotkaniu w The Heart prosimy o zarejestrowanie się na stronie spotkania.  Po części oficjalnej odbędzie się kolacja w formie bufetu oraz networkingu z widokiem na Warszawę z 38 piętra. Udział w spotkaniu jest płatny i wynosi 15 Euro / 70 PLN.
  • BUSINESS LINK – 17.11.17 (godzina 10-13) zapraszamy firmy IT, startupy z branży High Tech (IoT, Connectivity, Digital Health, AI, VR, Machine Learning) na Business Speed Dating na Stadionie Narodowym. Partnerzy spotkania: Mazowiecki Klaster ICT oraz Business Link. Celem spoktania będzie poznanie potencjalnych partnerów do współpracy przy znalezieniu klientów w Polsce, subcontractingu oraz outsourcingu, rozwoju i testowaniu produktów IT, rozwoju wspólnych rozwiązań UX. SIBB e.V. oraz Berlin Partner przedstawią możliwości rozwoju biznesu w branży IT dla firm i startupów na rynku niemieckim we współpracy w berlińskimi firmami. Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniu u Business Speed Dating prosimy o zarejestrowanie się i utworzenie profilu na stronie spotkania.

Wyjazd odbywa sie w ramach Projektu LOOKOUT - inicjatywy, która promuje rozwój współpracy międzynarodowej przedsiębiorców z regionu Berlina oraz polskimi ośrodkami branży ICT.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Więcej informacji na temat delegacji znajdą Państwo na www.sibb.de/BusinessTrip