2017.09.15 - Giełda kooperacyjna na Smart City Expo World Congress

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2017 r. podczas targów Smart City Expo World Congress w Barcelonie.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

 Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,

  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 14-16 listopada 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

WAŻNE TERMINY

do 30 października 2017 r. Rejestracja profili on-line
4 września - 6 listopada 2017 r. Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

 KOSZT

Udziału w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestrowane firmy, ktore umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają do 50% zniżki na bilet wstępu na Smart City Expo World Congress (50% - Visitor Pass, 25% - Congress Pass)!

 

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela:

Aleksandra Wadowska, PARP

e-mail: aleksandra_wadowska(at)parp.gov.pl

 

Więcej informacji: http://www.een.org.pl