2017.07.10 - Forum Infrastrukturalne z udziałem chińskich wykonawców

China International Contractors Association (CICA) oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu zapraszają na China - Poland ‘Belt and Road’Cooperation and Logistics Infrastructure Investment Forum.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 13 lipca 2017 br. od godz. 13:00 do 19:00 w Hotelu Regent  w Warszawie. Gościem honorowym będzie Zhang Dejiang, Przewodniczący Stałego Komitetu Ogólnochińskiego Zgromadzenia Przedstawicieli Ludowych.

Forum będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z największymi chińskimi firmami z branży infrastruktury, budownictwa, energetyki oraz IT, dotyczących realizacji projektów infrastrukturalnych w ramach inicjatywy Pasa i Szlaku.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 7 lipca 2017 za pomocą formularza elektronicznego pod linkiem: http://www.gochina.gov.pl/belt_and_road

Zachęcamy również do zapoznania się z listą chińskich firm biorących udział w wydarzeniu – dostępnej do pobrania W TYM MIEJSCU. Dzięki niej będziecie Państwo mogli przygotować się do spotkań oraz zaznajomić się z potencjalnymi partnerami.

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy zastrzegają sobie możliwość weryfikacji zgłoszeń.

O pozytywnym rozstrzygnięciu weryfikacji zostaną Państwo poinformowani drogą mailową.

Tylko firmy, które otrzymają potwierdzenie zostaną zaproszone do udziału w Forum.

 

Osobą, do której należy adresować dodatkowe pytania dotyczące wydarzenia jest:

Pan Mariusz Bulski z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +48 22 334 98 49).

Więcej informacji: http://www.een.org.pl