2017.01.23 - 5. edycja Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy.

W dniach od 23 do 28 stycznia 2017 r. w całej Małopolsce odbędzie się ponad 100 wydarzeń przygotowanych przez małopolskie urzędy pracy. Zaplanowano konsultacje z doradcą klienta, spotkania informacyjne, badania predyspozycji zawodowych, dni otwarte, warsztaty dla przyszłych przedsiębiorców, Bilans Kariery, spotkania i konsultacje dla instytucji szkoleniowych oraz wiele innych. Koordynatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy to przedsięwzięcie, które ma na celu zaprezentowanie szerokiej oferty, jaką urzędy przygotowały dla różnych grup odbiorców, m.in. młodzieży, przedsiębiorców, osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia oraz pracujących. Szeroki wachlarz tegorocznych wydarzeń organizowanych w ramach Tygodnia pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie w dniach 25-27 stycznia zaprasza osoby bezrobotne, poszukujące pracy, niezarejestrowane oraz pracodawców na spotkanie informacyjne dotyczące usług urzędu pracy, giełdę pracy oraz na konsultacje indywidualne poświęcone usługom urzędu.

Ofertę dla siebie znajdą również dojrzali mężczyźni. W ramach propozycji Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego znalazły się m. in. warsztaty "Mężczyzna w wieku dojrzałym na rynku pracy - zysk z dojrzałości".

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu zaprasza na "Bilans swoich umiejętności, możliwości i predyspozycji zawodowych". Dodatkowo osoby pracujące będą mogły uzyskać informacje, skorzystać z usługi Bilans Kariery i przystąpić do projektu "Kierunek Kariera" (pod warunkiem spełnienia wymagań rekrutacyjnych). Bilans Kariery realizowany będzie przez doradców z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Na Bilans Kariery Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza również do Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie, do punktów mobilnych w Brzesku, Oświęcimiu, Chrzanowie oraz na kiermasz „Babski poniedziałek" i do TESCO w Krakowie.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował także ciekawą ofertę dla firm szkoleniowych zainteresowanych uzyskaniem znaku jakości MSUES lub współpracą w zakresie świadczenia usług klientom systemu bonowego. W dniu 26 stycznia odbędą się spotkania oraz konsultacje m.in. z przedstawicielami PARP, projektu "Kierunek Kariera" oraz Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia.

To tylko nieliczne wydarzenia, jakie odbędą się w dniach 23-28 stycznia z okazji Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy. Szeroką ofertę dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy, chcących otworzyć firmę, wyjechać za granicę czy po prostu wybrać odpowiednie formy rozwoju dla siebie przygotowały wszystkie powiatowe urzędu pracy.

Sprawdź, jakie atrakcje przygotował urząd pracy w Twojej okolicy. Pobierz pełny harmonogram.