2016.12.09 - Podaruj gry dla dzieci na święta!

Gry planszowe przechodzą obecnie swój renesans. Wiele osób, w miejsce wirtualnych, wybiera prawdziwych partnerów i gra z nimi twarzą w twarz. Gra jest także okazją do oderwania się od smartfona, tabletu, komputera i chwilą wytchnienia od Sieci.

Fakty Oświęcim wraz z firmą Palabras organizują zbiórkę gier planszowych, które posłużą dzieciom i młodzieży, która nie mieszka w rodzinnych domach. Przyjmujemy zarówno gry nowe, jak i używane. Oczywiście apelujemy, by nie były zniszczone i zdekompletowane.

Prosimy naszych czytelników, w tym także firmy i różne instytucje, by przemienili się w świętych Mikołajów. Wasze podarunki w postaci gier przekażemy placówkom przed świętami Bożego Narodzenia. Dlatego, jeśli chcecie zrobić młodym ludziom prezent pod choinkę, podarujcie im gry.

Podarunki można przynosić do firmy Palabras, która jest partnerem akcji. Jej sklep mieści się przy ulicy Mickiewicza 6 w Oświęcimiu. Tam też można kupić gry. Każdy, kto zadeklaruje, że kupuje grę z przeznaczeniem dla dzieci i zostawi ją w sklepie, otrzyma rabat na ten zakup.

Drugim miejscem, gdzie można przynosić gry, jest, dzięki uprzejmości dyrektora Grzegorza Olszewskiego, Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu przy ulicy Olszewskiego 2. Planszowe podarunki prosimy pozostawiać na portierni.

Udział w zbiórce gier planszowych zadeklarowała również Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora Planet Cinema w Oświęcimiu. Gry można zostawiać w kasach kina, mieszczącego się w galerii handlowej Niwa przy ulicy Powstańców Śląskich 1.

Kolejne miejsca, w których można zostawiać gry:

Wydział Rozwoju urzędu gminy w Kętach
Informacja w Domu Kultury w Kętach
Szczesliwestopki.pl – sklep internetowy, obuwie dla dzieci
Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu – w wydziale promocji pok. 225, II piętro
Bubble Station – na rynku w Oświęcimiu i w galerii Niwa
Centrum Biznesu Małopolski Zachodniej Sp. z o.o. w Oświęcimiu, ul. Gospodarcza 24, pok. 29

Gry przyjmujemy do 16 grudnia.

Więcej informacji: http://faktyoswiecim.pl/fakty/planszowe-gry-na-swieta-akcja/